Baterie Kondensatorów BK-T-95

Baterie kondensatorów serii BK-T-95 produkowane przez firmę Twelve Electric przeznaczone są do prowadzenia automatycznej kompensacji mocy biernej w trójfazowych sieciach nn o napięciu znamionowym od 210V przez 400V aż do 660V. Mogą być stosowane do prowadzenia kompensacji zarówno centralnej, jak i grupowej. Baterie mają zróżnicowane obudowy, wykonywane są w wielu zakresach mocy, różnych wersjach stopniowania i wyposażenia, dzięki czemu każdorazowo możliwe jest precyzyjne dopasowanie wariantu baterii do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Jakie zalety wyróżniają baterię BK-T-95:

- prosta, funkcjonalna konstrukcja, małe gabaryty, estetyczne wykonanie,
- łatwy montaż i uruchomienie,
- możliwość pracy z przewymiarowanym przekładnikiem prądowym,
- bardzo dobre parametry regulacyjne (tg φ< 0,1),
- możliwość sterowania zegarem,
- możliwość pracy ręcznej,
- możliwość dostosowania wykonania do indywidualnych potrzeb klienta i specyfiki obiektu,
- możliwość wyboru typu instalowanego kondensatora, osprzętu,
- w ramach zgodności z normami możliwości indywidualnego wykonania obudowy.Prześlij nam według poniższych informacji jakiej baterii potrzebujesz, a my postaramy się najszybciej jak to możliwe dostarczyć Ci korzystną ofertę:

  • rodzaj baterii: bateria kondensatorów, bateria dławików kompensacyjnych lub bateria kondensatorów i dławików kompensacyjnych,
  • moc baterii i ilość stopni,
  • maksymalne napięcie sieci,
  • maksymalny poziom harmonicznych w napięciu i prądzie panujących w sieci,
  • rodzaj obudowy: wewnątrz budynku IP41/IP00 lub IP41/IP20 (zgodnie z normą PN-EN 50274), na zewnątrz budynku IP54/IP00 lub IP54/IP20 (zgodnie z normą PN-EN 50274),
  • montaż we własnym zakresie, czy montaż przez Twelve Electric,
Uzupełnij zapytanie dodając krótką informacje o samym obiekcie i rodzaju zamontowanych odbiorników. Wykorzystaj nasze doświadczenie, a zmniejszysz ryzyko popełnienia błędu przy zamawianiu baterii. Jeżeli sam nie jesteś w stanie określić parametrów baterii, możesz zlecić nam wykonanie bezpłatnej ekspertyzy, na podstawie której dobierzemy i wykonamy odpowiednią baterię. W typowych przypadkach, do doboru baterii wystarczy nam kilka ostatnich rachunków za energię elektryczną. W bardziej złożonych oferujemy wykonanie dodatkowych pomiarów naszymi analizatorami.

Wykonaliśmy i zamontowaliśmy już tysiące baterii o łącznej mocy liczonej w gigawarogodzinach (Gvarh). Nasze baterie i regulatory mocy biernej obniżają rachunki za energię w małych i dużych sklepach, na stacjach benzynowych, w bankach, w małych i wielkich fabrykach, czy nawet w data center - naprawdę wszędzie! Postaw na prawie 30-letnie doświadczenie i skontaktuj się z nami na adres e-mail: kmb@12e.pl lub zadzwoń +48502002150.Dokumentacje:

Karta katalogowa Baterii Kondensatorów BK-T-95

Instrukcja obsługi (DTR) Baterii Kondensatorów BK-T-95

Twelve Electric Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 162
04-987 Warszawa
tel. +48 22 872 20 20
e-mail: 12e@12e.pl
NIP: 952-18-84-213

+48 228722020
12e@12e.pl
Tu jesteśmy
Droga do nas